שימוש בספר רכב זה

על מנת למצוא את מה שאתם מחפשים, הקלידו מילות מפתח בתיבת החיפוש בתחילת המסך (לאחר הבחירה, ייתכן שתצטרכו לגלול מטה כדי למצוא את התוכן). תוכלו גם לנווט בתוכן באמצעות נגיעה בסמלי הניווט בתפריט הצד (בתחתית המכשיר הנייד).

ספר הרכב

כדי לקבל את המידע העדכני והמועיל ביותר שמותאם לכלי הרכב שלכם, הציגו את המדריך למשתמש במסך המגע של רכבכם על-ידי נגיעה במפעיל האפליקציות ולאחר מכן בחירה באפליקציה Manual. המידע הספציפי לרכב שלכם תלוי בתכונות שרכשתם, בתצורת הרכב, באזור השיווק ובגרסת התוכנה. לעומת זאת, המדריכים למשתמש המסופקים על-ידי Tesla במיקומים אחרים מתעדכנים לפי הצורך וייתכן שלא יכילו מידע ייחודי לרכב הספציפי שלכם.

הודעות הפצת גרסה

מידע אודות תכונות חדשות מוצג במסך המגע לאחר עדכון תוכנה, וניתן להציג אותו בכל עת באמצעות בחירה בכרטיסיית הודעות הפצת גרסהבאפליקציית Manual, או בנגיעה ב-פקדים > תוכנה > הודעות הפצת גרסה. אם התוכן בספר הרכב לגבי אופן השימוש ברכב שלכם מתנגש עם המידע בהודעות הפצת הגרסה, תינתן עדיפות להודעות הפצת הגרסה.

אילוסטרציות ומפרט מוצר

האיורים המצורפים למסמך זה משמשים למטרות המחשה בלבד. המידע המופיע על מסך המגע של רכבך עשוי להשתנות בהתאם לאפשרויות הרכב, גרסת התוכנה והשוק המקומי שלך.

כל תוכן המפרטים והתיאורים המצוינים במסמך זה אומת ונמצא מדויק נכון לזמן הדפסתו. אולם, מכיוון ש Tesla שואפת להשתפר כל הזמן, אנו שומרים את הזכות לבצע שינויים במוצר בכל עת. הודעות על אי דיוקים או השמטות במסמך זה, ניתן לשלוח בדוא"ל בכתובת: ownersmanualfeedback@tesla.com.

מידע בנושא בטיחות

מידע בנושא בטיחות זמין בספר הרכב של Model S המוצג במסך המגע.

לקבלת מידע מפורט על ה-Model S שלכם, בקרו באתר Tesla המתאים לאזור שלכם, והתחברו לחשבונכם ב-Tesla, או הירשמו לפתיחת חשבון.

אם יש לכם שאלות או חששות לגבי ה-Model S שלכם, התקשרו אל Tesla. כדי למצוא את המספר עבור אזורכם, בקרו באתר www.tesla.com, בחרו את האזור בתחתית הדף, ולאחר מכן עיינו בפרטי ההתקשרות.

© 2012-2024 TESLA, INC.

כל המידע במסמך זה וכל רכיבי תוכנת הרכב כפופים לזכויות יוצרים ולזכויות קניין רוחני אחרות של .Tesla, Inc ושל גורמיה המורשים. אין לשנות, לשכפל או להעתיק מידע זה, בשלמותו או בחלקו, ללא אישור מראש ובכתב מ-.Tesla, Inc וגורמיה המורשים. ניתן לקבל מידע נוסף על פי בקשה. הסימנים או הסימנים המסחריים המוצגים כאן שייכים לחברת Tesla Inc.‎ בארה"ב ובארצות נוספות:

סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של Tesla Inc.‎.