חלפים ואביזרים

חלפים, אביזרים ושינויים

יש להשתמש רק בחלפים ואביזרים מקוריים של Tesla. Tesla מבצעת בדיקות קפדניות על החלפים כדי להבטיח את התאמתם, בטיחותם ואמינותם. מומלץ לרכוש חלפים אלה מTesla, שם הם יותקנו באופן מקצועי ותוכלו לקבל ייעוץ ממומחים לגבי שינויים ב-Model S. ניתן לרכוש אביזרים מחנויות Tesla או באינטרנט בכתובת www.tesla.com.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
ייתכן שאביזרים מסוימים לא יהיו זמינים באזור שלכם.

Tesla אינה יכולה להעריך חלפים שיוצרו על-ידי אחרים, ולכן לא תישא באחריות אם תשתמשו בחלפים שאינם מקוריים של Tesla ב-Model S.

Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
אזהרה
התקנת חלפים ואביזרים שאינם מאושרים, או ביצוע שינויים שאינם מאושרים, עלולים להשפיע על הביצועים של Model S ועל בטיחות הנוסעים. כל נזק שייגרם כתוצאה משימוש או התקנה של חלפים שאינם מאושרים, או מביצוע שינויים שאינם מאושרים, אינו מכוסה במסגרת האחריות.
Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
אזהרה
Tesla לא תישא באחריות לכל מקרה מוות, פציעה או נזק אשר יתרחשו כתוצאה משימוש או התקנה של אביזרים שאינם מאושרים, או כתוצאה מביצוע שינויים שאינם מאושרים.

תיקוני מרכב

אם ה-Model S שלכם הייתה מעורבת בתאונה, יש לפנות אל Tesla או אל מוסך לתיקוני מרכב שאושר על-ידי Tesla כדי לוודא שהיא תתוקן עם חלפים מקוריים של Tesla. Tesla בחרה ואישרה מוסכים לתיקוני מרכב אשר עונים על דרישות קפדניות לגבי הדרכה, ציוד, איכות ושביעות רצון לקוחות.

מוסכים לתיקוני מרכב וחברות ביטוח עשויים להציע שימוש בציוד שאינו מקורי, או בחלפים מפירוק, כדי לחסוך כסף. אולם חלפים אלה אינם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של Tesla לגבי איכות, התאמה ועמידות בפני שיתוך. כמו כן, ציוד שאינו מקורי וחלפים מפירוק (וכן כל נזק או כשל שאלה עלולים לגרום) אינם מכוסים במסגרת האחריות.

שימוש במקלט/משדר RFID

Model S כולל ציפוי מתכתי על החלון הקדמי, שעלול להפריע לאותות שנשלחו ממקלט/משדר RFID המשמש בכבישי אגרה רבים. מרבית הרכב מדגם Model S, בהתאם לתאריך הייצור, כוללים אזור בחלון הקדמי שבו הוסר הציפוי המתכתי כדי לאפשר שימוש במקלט/משדר. אזור זה, מימין למראה הפנימית, הוא המקום הטוב ביותר להתקנת מקלט/משדר. אם אין אזור כזה ברכב שלכם, יש להתקין את המקלט/משדר בחלון האחורי.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
כמו כן תוכלו לחבר מקלט/משדר עמיד בפגעי מזג האוויר ללוחית הרישוי הקדמית.
מיקום מומלץ להצבת המשדר - אזור השמשה הקדמית מימין למראה הפנימית מודגש.