כתבי ויתור

טלמטיקה בכלי הרכב

Model S מצוידת ברכיבים אלקטרוניים אשר מנטרים ומקליטים נתונים ממערכות שונות בכלי הרכב, כולל המנוע, רכיבי Autopilot, מצבר, מערכות בלימה ומערכות חשמליות. הרכיבים האלקטרוניים מקליטים מידע לגבי תנאי הנסיעה וכלי הרכב, כולל: בלימה, תאוצה, פרטי נסיעה ופרטים אחרים לגבי כלי הרכב שלכם. רכיבים אלה גם מקליטים מידע לגבי תכונות של כלי הרכב, כגון אירועי וסטטוס טעינה, הפעלה/השבתה של מערכות שונות, קודי שגיאה דיאגנוסטיים, מספר זיהוי כלי הרכב (VIN), מהירות, כיוון ומיקום.

הנתונים נשמרים על-ידי כלי הרכב, וטכנאי שירות של Tesla עשויים לגשת אליהם, להשתמש בהם ולשמור אותם במהלך טיפול בכלי רכב או באמצעות שידור תקופתי אל Tesla באופן אלחוטי, באמצעות מערכת הטלמטיקה בכלי הרכב. נתונים אלה עשויים לשמש את Tesla למטרות שונות, ביניהן: לספק לכם ולTesla שירותי טלמטיקה, פתרון בעיות, הערכת האיכות, הפונקציונליות והביצועים של כלי הרכב שלכם; ניתוח ומחקר על-ידי Tesla ושותפיה לשם שיפור התכנון של כלי הרכב והמערכות שלנו; לשם הגנה על Tesla; וכן באופן אחר אשר עשוי להידרש על-פי חוק. בעת טיפול בכלי הרכב שלכם, Tesla עשויה לפתור בעיות מרחוק על-ידי בדיקת יומן הנתונים בכלי הרכב שלכם.

מערכת הטלמטיקה של Tesla משדרת באופן אלחוטי מידע לגבי כלי הרכב אל Tesla מעת לעת. הנתונים משמשים כפי שמתואר לעיל ומסייעים להבטיח תחזוקה מתאימה של כלי הרכב שלכם. תכונות נוספות של ה-Model S עשויות להשתמש במערכת הטלמטיקה בכלי הרכב שלכם, והמידע שנמסר כולל תכונות כגון תזכורות טעינה, עדכוני תוכנה וגישה מרחוק או שליטה במערכות שונות בכלי הרכב שלכם.

Tesla לא תמסור נתונים שהוקלטו בכלי הרכב שלכם לצד שלישי כלשהו, למעט כאשר:

  • התקבלה הסכמה מבעל הרכב (או מחברת הליסינג עבור רכב ליסינג).
  • התבקשה באופן רשמי על-ידי המשטרה או על-ידי רשויות אחרות.
  • שימוש כהגנה ל-Tesla.
  • התקבל צו בית משפט.
  • הם משמשים למטרות מחקר, מבלי לגלות פרטים של בעל כלי הרכב או פרטים מזהים.
  • הם נמסרים לחברה קשורה של Tesla, ליורשיה או למוטביה, או לספקי מערכות המידע וניהול הנתונים שלנו.

למידע נוסף על האופן בו Tesla מטפלת בפרטים הנאספים מן הרכב שלכם, נא עיינו בהודעת הפרטיות של Tesla בכתובת http://www.tesla.com/about/legal.

שיתוף נתונים

ה-Model S שלכם עשוי לאסוף נתונים אנליטיים, נתונים על מקטעי כביש, נתונים אבחוניים ונתוני שימוש ברכב ולשלוח אותם ל-Tesla למטרות הבטחת איכות ושיפור מתמיד של תכונות מתקדמות, כגון Autopilot. ניתוח זה מסייע ל-Tesla לשפר מוצרים ושירותים באמצעות לימוד המבוסס על ניסיון של מיליארדי מיילים שרכבי Tesla עברו. אף על פי ש-Tesla משתפת נתונים אלה עם שותפים התורמים נתונים דומים, המידע הנאסף אינו מזהה אתם באופן אישי ויישלח ל-Tesla בהסמכתכם המפורשת בלבד. על מנת להגן על פרטיותכם, הפרטים האישיים לא יישמרו, בכפוף לשימוש בטכניקות לשמירה על הפרטיות, או יוסרו מכל הדוחות טרם שליחתם ל-Tesla. באפשרותכם לשלוט על הנתונים אותם אתם משתפים באמצעות הקשה על פקדים > תוכנה > שיתוף מידע.

למידע נוסף על האופן בו Tesla מטפלת בפרטים הנאספים מן הרכב שלכם, נא עיינו בהודעת הפרטיות של Tesla בכתובת http://www.tesla.com/about/legal.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
אומנם ה-Model S משתמשת ב-GPS בקשר לנסיעה ולתפעול, כפי שמתואר במסמך זה, Tesla אינה מקליטה ואינה שומרת נתוני GPS ספציפיים לכלי הרכב, למעט מיקום התרחשות התאונה. לפיכך, Tesla אינה יכולה למסור מידע היסטורי לגבי מיקום כלי הרכב (לדוגמה, Tesla אינה יכולה לומר לכם היכן ה-Model S חנתה/נסעה בתאריך/שעה מסוימים).

בקרת איכות

ייתכן שתראו מספר קילומטרים במד הקילומטרים במועד המסירה של ה-Model S שלכם. הדבר נובע מתהליך בדיקה מקיף שנועד להבטיח את איכות ה-Model S שלכם.

תהליך הבדיקה כולל בחינות נרחבות במהלך הייצור ולאחריו. הבחינה הסופית נערכת ב-Tesla וכוללת נסיעת מבחן על כביש שמבצע טכנאי.

ספריית צלילים

"ספריית צלילים בחינם" (אם רלוונטי)

אתר אפקטים צליליים בחינם.

רישוי: Attribution 4.0 International (CC BY 4.0). מותר לכם להשתמש באפקטי צליליים בחינם וללא זכויות יוצרים בפרויקטים של מולטימדיה שלכם למטרות מסחריות ולא מסחריות.

http://www.freesoundslibrary.com