טלפון, לוח שנה ושיחות ועידה באינטרנט

שימוש באפליקציה טלפון

תמונה של טלפון
כאשר הטלפון שלכם מחובר ל-Model S באמצעות Bluetooth (ראו Bluetooth), ואפשרתם גישה לנתונים בטלפון שלכם (ראו ייבוא אנשי קשר ושיחות אחרונות), תוכלו להשתמש באפליקציה טלפון כדי להציג את ולבצע שיחות באמצעות דיבורית לכל מי שרשום בטלפון שלכם.
 • שיחות: מציג שיחות אחרונות לפי סדר כרונולוגי, כאשר השיחה האחרונה מופיעה בראש הרשימה.
 • הודעות: מציד הודעות לפי סדר כרונולוגי, כאשר ההודעה האחרונה מופיעה בראש הרשימה. באפשרותכם להציג, לשלוח ולקבל הודעות טקסט. במקום להקליד הודעת טקסט, געו בלחצן המיקרופון בצד הימני של הגה כדי להכניס טקסט באמצעות הקול.
  Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
  אזהרה
  כדי לצמצם את הסחות הדעת וכדי להבטיח את בטיחות הנוסעים והמשתמשים בדרך, אין לקרוא או לשלוח הודעות טקסט כאשר הרכב נמצא בתנועה. שימו לב תמיד לתנאי הדרך ולתנועה בעת הנהיגה.
 • אנשי קשר: אנשי קשר מוצגים לפי סדר אלפביתי וניתן למיין אותם לפי שם פרטי או לפי שם משפחה. תוכלו גם לבחור אות בצד ימין של הרשימה כדי לגלול במהירות לשמות שמתחילים באותה אות. כאשר תגעו בשם מרשימת אנשי הקשר שלכם, המספרים הזמינים של אותו איש קשר יוצגו בחלונית הימנית, יחד עם מידע נוסף (כגון כתובת). געו במספר הטלפון של איש הקשר כדי להתקשר אליו.
 • מועדפים: מציג את אנשי הקשר מהטלפון שלך שהגדרת כמועדפים.
 • לוח שנה. מציג את הזנות לוח השנה מהטלפון שלכם (ראו לוח שנה). אם הזנה כוללת מספר טלפון או כתובת, באפשרותכם לבצע שיחת טלפון, או לנווט ליעד על ידי נגיעה בנתונים התואמים בהזנת לוח השנה.

הוצאת שיחת טלפון

כדי להוציא שיחת טלפון, תוכלו:

 • להשמיע פקודה קולית (ראו פקודות קוליות). פקודות קוליות הן דרך נוחה לביצוע שיחות עם אנשי קשר או לשליחת הודעות טקסט אליהם.
 • לבחור איש קשר או שיחה שבוצעה לאחרונה מתוך התפריט בכפתור הגלילה הימני (ראו השימוש בכפתורים הימניים בהגה).
 • נגיעה במספר הטלפון המוצג ברשימה באפליקציה טלפון - אנשי קשר, שיחות או לוח שנה.
 • להשתמש בחייגן שעל גבי המסך ב-Model S באפליקציה 'טלפון'.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
אם זה חוקי ובטוח, תוכלו גם להוציא שיחה באמצעות חיוג המספר או בחירת איש הקשר ישירות מהטלפון שלכם.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
תוכלו גם לבצע שיחה באמצעות נגיעה בסיכה על המפה ובחירת מספר הטלפון (אם קיים) במסך הקופץ.

קבלת שיחת טלפון

כאשר מגיעה שיחה נכנסת לטלפון שלכם, מוצגים בלוח המחוונים ובמסך המגע המספר או השם של המתקשר (אם הוא נמצא ברשימת אנשי הקשר בטלפון שלכם ול-Model S יש גישה לאנשי הקשר שלכם).

געו באחת מהאפשרויות במסך המגע כדי לענות (Answer) או לדחות (Ignore) את השיחה. בהתאם לטלפון בו אתם משתמשים והרמקולים בהם השתמשתם בשיחה האחרונה שלכם, ייתכן שהטלפון שלכם יבקש מכם לבחור באיזה רמקולים להשתמש עבור השיחה הנכנסת.

Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
אזהרה
עליכם להתמקד כל הזמן בכביש בעת הנהיגה. שימוש בטלפון או תכנות הטלפון בעת נהיגה, גם אם Bluetooth מופעל, עלולים לגרום לפציעה חמורה או למוות.
Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
אזהרה
פעלו בהתאם לכל החוקים הישימים לגבי השימוש בטלפון בזמן הנהיגה, כולל בין היתר חוקים שאוסרים על שליחת מסרונים ומחייבים שימוש בדיבורית בכל עת.

אפשרויות במהלך שיחה

כאשר מתבצעת שיחה, תוכלו להציג את תפריט השיחה בלוח המחוונים, באמצעות לחיצה על הכפתור העליון בצד ימין של ההגה. לאחר מכן, גללו את כפתור הגלילה הימני ובחרו אפשרות (ראו השימוש בכפתורים הימניים בהגה). כדי לכוונן את עוצמת השמע בשיחה, גללו את כפתור הגלילה השמאלי בהגה במהלך שיחה.

לוח שנה

תמונה של לוח שנה ריק
לוח השנה מאפשר לכם לראות אירועים שתוזמנו בלוח השנה בטלפון שלכם (iPhone®‎ או Android™‎) להיום ולמחר. 'לוח השנה משולב בצורה נוחה עם אפליקציית הטלפון כדי שתוכלו להתקשר לפגישה שלכם דרך הזנת לוח שנה. הוא משולב גם עם מערכת הניווט כדי שתוכלו לנווט אל מיקום האירוע.
 1. יש לוודא שהטלפון מוצמד אל Model S.
 2. יש לוודא כי הנכם מחוברים אל אפליקציית Tesla לנייד.
 3. באפליקציית Tesla לנייד, יש לגעת באפשרות פרופיל > הגדרות > סינכרון לוח שנה.
  Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
  הערה
  כדי לוודא שיש לכם גישה לכל התכונות של לוח השנה, מומלץ להשתמש בגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה לנייד.
 4. על גבי הטלפון שלכם, יש לעבור אל הגדרות ולאפשר גישה/לתת הרשאה לשיתוף לוח השנה שלכם עם אפליקציית Tesla לנייד. במקרה כזה, האפליקציה לנייד יכולה לשלוח מעת לעת, באופן אוטומטי, את נתוני לוח השנה מהטלפון שלכם ל-Model S.

אם אירוע בלוח השנה כולל כתובת, יוצג חץ ניווט שמאפשר לכם לגעת בכתובת כדי לנווט למיקום האירוע. כאשר אירוע בלוח השנה שלכם מתחיל בשעה הקרובה וכולל כתובת מוגדרת, מסך המגע יודיע לכם אם יש נתיב טוב יותר בהתאם לתנועה, גם אם אינכם משתמשים בניווט באותו הזמן.

אם אירוע כולל כתובת מוגדרת ומתחיל בשעתיים הקרובות לאחר שנכנסתם לכלי הרכב והתכוננתם לנסיעה, Model S ינווט אתכם באופן אוטומטי לכתובת האירוע (ראו Automatic Navigation).

געו בסמל המידע לגבי האירוע כדי להציג את כל ההערות הקשורות לאירוע. אם ההערות כוללות מספר טלפון אחד או יותר, סמל המידע מציג סמל טלפון והיומן מציג את מספר הטלפון הראשון שנמצא. געו בו כדי לבצע שיחת טלפון. תוכלו גם לבצע שיחת טלפון באמצעות נגיעה באחד המספרים במסך הקופץ ובו הערות לאירוע (אפשרות זו שימושית במיוחד עבור שיחות ועידה). אם ההערות כוללות קישור לכתובת אינטרנט, תוכלו לגעת בקישור כדי לפתוח זאת בדפדפן.