אודות ספר הרכב

תחולת המסמך

כדי לקבל את המידע העדכני והמועיל ביותר שמותאם לכלי הרכב שלכם, הציגו את המדריך למשתמש במסך המגע של רכבכם על-ידי נגיעה באפשרות פקדים > שירות > מדריך למשתמש:. המידע הספציפי לרכב שלכם תלוי בתכונות שרכשתם, בתצורת הרכב, באזור השיווק ובגרסת התוכנה. לעומת זאת, המדריכים למשתמש המסופקים על-ידי Tesla במיקומים אחרים מתעדכנים לפי הצורך וייתכן שלא יכילו מידע ייחודי לרכב הספציפי שלכם.

מידע אודות תכונות חדשות מוצג במסך המגע לאחר עדכון תוכנה, וניתן להציג אותו בכל עת על-ידי נגיעה באפשרות Controls > Software > Release Notes. אם התוכן בספר הרכב לגבי אופן השימוש ברכב שלכם מתנגש עם המידע בהודעות הפצת הגרסה, תינתן עדיפות להודעות הפצת הגרסה.

איורים

האיורים המצורפים למסמך זה משמשים למטרות המחשה בלבד. המידע המופיע על מסך המגע של רכבך עשוי להשתנות בהתאם לאפשרויות הרכב, גרסת התוכנה והשוק המקומי שלך.

זמינות של תכונות

חלק מהתכונות זמינות רק בתצורות רכב מסוימות ו/או רק באיזורי שוק ספציפיים. ייתכן שהאפשרויות והתכונות המוזכרות בספר הרכב לא תהיינה זמינות בכלי הרכב הספציפי שלך. למידע נוסף ראו הצהרת זמינות תכונות.

שגיאות ואי-דיוקים

כל המפרטים והתיאורים נכונים ומדויקים במועד פרסומם. אולם, מכיוון ש Tesla שואפת להשתפר כל הזמן, אנו שומרים את הזכות לבצע שינויים במוצר בכל עת. כדי לדווח על אי-דיוקים או השמטות, או כדי להעביר משוב כללי או הצעות לגבי האיכות של ספר רכב זה, שלחו הודעת דוא"ל לכתובת ownersmanualfeedback@tesla.com.

מיקום רכיבים

ספר הרכב עשוי לכלול הגדרה של מיקום רכיב מסוים בצד שמאל או ימין של כלי הרכב. כפי שמוצג, שמאל (1) וימין (2) פירושם צד כלי הרכב כשאתם יושבים בתוכו.

תצוגה עילית של הרכב עם 1 בצד שמאל של הרכב ו-2 בצד ימין של הרכב.

זכויות יוצרים וסימנים מסחריים

© 2012-2024 כל הזכויות שמורות לחברת Tesla, Inc.‎ כל המידע במסמך זה וכל התוכנה בכלי הרכב כפופים לזכויות יוצרים ולזכויות קניין רוחני אחרות של חברת Tesla, Inc.‎ ושל מעניקי הרישיונות לחברה. אין לשנות, לשכפל או להעתיק חומר זה, כולו או חלקו, ללא אישור מראש בכתב מחברת Tesla, Inc.‎ וממעניקי הרישיונות לחברה. ניתן לקבל מידע נוסף על פי בקשה. Tesla משתמשת בתוכנה שפותחה על-ידי קהילת קוד מקור פתוח. בקרו באתר תוכנת קוד מקור פתוח של Tesla בכתובת http://www.tesla.com/opensource. HD Radio הוא סימן מסחרי רשום של iBiquity Digital Corporation. הסימנים המסחריים או הסימנים המסחריים הבאים שייכים לחברת Tesla Inc. בארה"ב ובארצות נוספות:

סימנים, מילים שונות, לוגואים, וכו' אשר הינם סימנים מסחריים של Tesla.

כל הסימנים המסחריים האחרים שנכללים במסמך זה שייכים בהתאמה לבעליהם, והשימוש בהם במסמך זה אינו מרמז על מתן חסות או תמיכה במוצרים או השירותים שלהם. שימוש בלתי-מורשה בכל סימן מסחרי שמוצג במסמך זה או על גבי כלי הרכב אסור בהחלט.