Smart Garage

מקלט אוניברסלי HomeLink‎

סמל של בית ודלת חניה
אם בכלי רכב שלכם מותקן מקלט אוניברסלי ®HomeLink, תוכלו להפעיל עד שלושה התקני תדר רדיו (RF), כולל דלתות חנייה, שערים, תאורה או מערכות אבטחה.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
בהתאם לתאריך הייצור, לאזור ולאופציות שנבחרו בעת הרכישה, חלק מכלי הרכב אינם מצוידים במקלט אוניברסלי HomeLink‎.
Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
אזהרה
אין להשתמש במקלט אוניברסלי HomeLink עם התקן שאינו כולל אפשרות לעצירה והיפוך כיוון לשם בטיחות. שימוש בהתקן ללא תכונות בטיחות אלה מגדיל את הסיכון לפציעה או למוות.

מצבים נתמכים

HomeLink תומך בשלושה מצבי שידור שונים כדי לאפשר לכלי הרכב שלכם לתקשר עם התקן ה-RF. בחירת מצב השידור נקבעת לפי התאימות של התקן ה-RF:

 • Standard Mode: השתמשו ב-Standard Mode אם התקן ה-RF מצויד בשלט-רחוק ויש להשתמש בשלט-רחוק להפעלת ההתקן (לדוגמה, דלת חנייה בשליטה מרחוק). מצב זה הוא מצב ההעברה הנפוץ ביותר עבור התקני HomeLink.
 • D-Mode או UR-Mode: השתמשו בD-Mode או ב-UR-Mode אם התקן ה-RF אינו כולל שלט-רחוק, והמקלט כולל לחצן "Learn" (הוא עשוי להיקרא גם "Program" או "Smart"). D-Mode ו-UR-Mode פועלים דומה בכך ש-Model S מתקשר ישירות עם מקלט ההתקן בניגוד לשלט הרחוק.
  Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
  הערה
  D-Mode נמצא בשימוש בעיקר בצפון אמריקה ואילו UR-Mode פופולרי באירופה, במזרח התיכון ובאסיה. כדי לקבוע את האופן בו המכשיר שלכם תואם עם, יש ליצור קשר עם HomeLink דרך הכתובת www.homelink.com.

ניתן להגדיר כל אחד מההתקנים למצב שונה. לדוגמה, ניתן להגדיר את דלת החניה הסגורה שלכם למצב סטנדרטי, ניתן להגדיר את השער הקדמי שלכם למצב D-Mode וכו'. כדי לשנות מצב ההעברה, געו בסמל HomeLink בחלק העליון של מסך המגע ובחרו את ההתקן שברצונכם לשנות. לאחר מכן בחרו תוכנית ובחרו את המצב הרצוי עבור ההתקן שלכם. אשרו בנגיעה ב-הגדרת מצב ופעלו בהתאם להוראות שעל-גבי המסך.

בכלי רכב ישנים יותר, שינוי המצב עבור התקן אחד ישנה את המצב עבור שאר ההתקנים, לכן שימו לב בעת שינוי מצבי השידור. ייתכן שהתקנים שאינם תואמים למצב שבחרתם לא יפעלו. געו בסמל HomeLink בחלק העליון של מסך המגע ולאחר מכן געו באפשרות שינוי מצב העברה.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
בדקו את פרטי המוצר של התקן ה-HomeLink כדי לקבוע איזה מצב תואם להתקן שלכם.

תכנות HomeLink

כדי לתכנת את HomeLink®:

אנימציה המפרטת את תהליך תכנות HomeLink.
 1. החנו את ה-Model S כך שהפגוש הקדמי נמצא לפני ההתקן שתרצו לתכנת.
  Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
  זהירות
  תיתכן פתיחה או סגירה של ההתקן במהלך התכנות. לכן, לפני התכנות, ודאו שההתקן לא יכול לפגוע באנשים או בעצמים אחרים.
 2. בדקו כי השלט הרחוק של ההתקן עם סוללה מתפקדת. Tesla ממליצה להחליף את הסוללה בשלט-רחוק של ההתקן לפני תכנות HomeLink.
 3. געו בסמל HomeLink בחלק העליון של מסך המגע.
 4. געו באפשרות יצירת HomeLink.
 5. במסך HomeLink, הזינו את שם המכשיר ואז געו ב- כניסה או ב- הוספת HomeLink חדש
 6. בחרו במצב שבו תרצו להשתמש (Standard, D-Mode, אוUR-Mode) וגעו ב- הגדרת מצב.
 7. געו ב-התחל, ולאחר מכן פעלו בהתאם להוראות המופיעות על המסך.
  Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
  הערה
  אם תראו מסך בשם Train the receiver בעת תכנות ההתקן, זכרו כי שלב זה מוגבל בזמן. לאחר לחיצה על הלחצן Learn/Program/Smart בשלט-רחוק של ההתקן, יש לכם 30 שניות בערך כדי לחזור לכלי הרכב, ללחוץ על המשך, ולאחר מכן ללחוץ פעמיים על השם של התקן HomeLink. שיקלו להיעזר במישהו כדי לוודא שאתם משלימים צעד זה תוך 30 שניות.
 8. לאחר שהשלמתם את תכנות ההתקן שלכם, געו באפשרות שמור כדי להשלים את פעולת התכנות.
 9. ודאו כי HomeLink פועל כצפוי. בחלק מהמקרים, ייתכן שתצטרכו לחזור על תהליך התכנות מספר פעמים לפני שתצליחו.

לאחר התכנות, תוכלו להפעיל את ההתקן באמצעות נגיעה בסמל HomeLink המתאים במסך המגע. HomeLink זוכר את המיקום של ההתקנים שהגדרתם. כאשר אתם מתקרבים למיקום ידוע, פקד HomeLink במסך המגע יופיע באופן אוטומטי. כאשר אתם מתרחקים מהמקום, הוא ייעלם.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
לקבלת עזרה נוספת או במקרה של שאלות לגבי תאימות, פנו אל HomeLink ‏(www.homelink.comאו התקשרו לטלפון 1-800-355-3515).

פתיחה וסגירה באופן אוטומטי

כדי להפעיל התקן HomeLink ללא שימוש במסך המגע, תוכלו להגדיר שההתקן ייפתח באופן אוטומטי כאשר אתם מתקרבים, וייסגר באופן אוטומטי כשאתם מתרחקים:

 1. געו בסמל HomeLink בחלק העליון של מסך המגע, געו ב- הגדרות HomeLink, ולאחר מכן בחרו בהתקן שאותו ברצונכם להפוך לאוטומטי.
 2. התאימו את הגדרות HomeLink של המכשיר לפי הצורך:
  • סמנו את תיבת הסימון פתיחה אוטומטית בהגעה אם תרצו שההתקן ייפתח כאשר אתם מתקרבים.
  • געו בחיצים כדי להגדיר את המרחק שתרצו כי Model S יהיה מההתקן בעת הפתיחה.
  • סמנו את תיבת הסימון סגירה אוטומטית בעזיבה אם תרצו שההתקן ייסגר כאשר אתם מתרחקים.
  • בחרו בתיבת הבחירה קיפול אוטומטי של מראות אם ברצונכם שהמראות יתקפלו כשאתם מגיעים למיקום HomeLink. אפשרות זאת שימושית עבור חניות צרות.
  • בחרו בתיבת הבחירה צליל פתיחה אוטומטית וסגירה אוטומטית אם אתם רוצים Model S שיישמע צליל כאשר נשלח אות לפתיחה או סגירה של המכשיר.

מערכת HomeLink זוכרת את מיקום ה-GPS של הרכב בזמן הקישור והיא משתמשת במידע זה כדי לקבוע את מיקומו של הרכב ביחס להתקן ה-HomeLink. מערכת HomeLink לא מזהה פתיחה וסגירה ולא מבדילה ביניהן (לדוגמה: אם פתיחה אוטומטית מופעלת והדלת כבר פתוחה, הדלת תיסגר) אך היא קובעת בדרך כלל אם נדרשת פתיחה אוטומטית או סגירה אוטומטית בהתאם לתנאים הבאים:

פתיחה אוטומטית: מזהה כאשר ה-Model S מתקרבת לדלת החניה (או להתקן HomeLink אחר) בטווח שצוין. הפתיחה האוטומטית מופעלת כל עוד הרכב שמתקרב נמצא במצב נסיעה לפנים ומערכת HomeLink מופעלת. מערכת HomeLink אינה מופעלת כאשר הרכב כבר נמצא באזור.

סגירה אוטומטית: מערכת HomeLink מופעלת כאשר מעבירים את ה-Model S ממצב חניה למצב נסיעה לאחור ונוהגים בה שבעה מטרים לפחות לאחור.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
החלפת הילוכים מספר פעמים בטווח שצוין עשויה להפריע לפעולת הסגירה האוטומטית.

אם אינכם מעוניינים שההתקן ייפתח/ייסגר באופן אוטומטי, געו ב-דלג על פתיחה אוטומטית או ב-דלג על סגירה אוטומטית בכל עת במהלך הספירה לאחור בהודעה.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
אין להסתמך על HomeLink כדי להבטיח סגירה מלאה של ההתקן.

איפוס המיקום של התקן HomeLink

אם נתקלתם במצבים שבהם אתם מתקרבים להתקן HomeLink והוא לא נפתח, או שמסך המגע לא מציג הודעה כשאתם מתקרבים להתקן מתוכנת, ייתכן שיהיה עליכם לאפס את מיקום ההתקן. לשם כך, חנו קרוב ככל האפשר להתקן HomeLink (דלת חנייה, שער וכו') והציגו את דף הגדרות HomeLink באמצעות נגיעה בסמל HomeLink בחלק העליון של מסך המגע. געו בשם ההתקן שתרצו לאפס, ולאחר מכן געו באפשרות איפוס מיקום.

מחיקת התקן

כדי למחוק התקן HomeLink, געו בסמל HomeLink בחלק העליון של מסך המגע ואז ב- הגדרות HomeLink. געו בשם ההתקן שתרצו למחוק, ולאחר מכן געו ב-מחק.

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
תוכלו גם לבצע איפוס להגדרות היצרן כדי למחוק את הגדרות HomeLink, יחד עם כל המידע האישי האחר (כתובות שנשמרו, מוזיקה מועדפת, אנשי קשר שיובאו וכו') ראו מחיקת נתונים אישיים באמצעות איפוס להגדרות היצרן.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
לשם הבטיחות, מחקו את התקני HomeLink שלכם אם אתם מוכרים את ה-Model S.

פתרון בעיות HomeLink

Standard Mode

ב-Standard Mode, Model S תעדו את אות ה-RF מהשלט הרחוק של התקן ה-HomeLink שלכם. מסך המגע מנחה אתכם לעמוד לפני כלי הרכב, להפנות את השלט לעבר הפגוש הקדמי, ולאחר מכן ללחוץ ולהחזיק את הכפתור עד שפנסי החזית מהבהבים. כאשר פנסי החזית מהבהבים, ה-Model S למדה את השלט-רחוק ואתם יכולים לגעת באפשרות המשך במסך המגע. אם פנסי החזית אינם מהבהבים:

 • בדקו את הסוללות בשלט-רחוק. מומלץ להחליף את הסוללות לפני תחילת התכנות.
 • ודאו כי אתם עומדים לפני ה-Model S עם השלט רחוק של ההתקן מוכוון במרחק חמישה סנטימטרים מסמל Tesla.
 • לחצו והחזיקו את הלחצן על השלט הרחוק של ההתקן עד שפנסי החזית יהבהבו. במקרים מסוימים יהיה עליכם להחזיק את הלחצן בשלט-רחוק למשך עד שלוש דקות.
  Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
  הערה
  דגמים מסוימים של שלט-רחוק עבור HomeLink עשויים להצריך מספר לחיצות קצרות (כל לחיצה למשך שנייה אחת לערך), במקום לחיצה ארוכה אחת. אם אינכם מצליחים לאחר מספר ניסיונות של לחיצות ארוכות, נסו מספר לחיצות בנות שנייה אחת.

D-Mode ו-UR-Mode

ב-D-Mode וב-UR-Mode, מקלט ההתקן לומד את ה-Model S. מסך המגע ינחה אתכם ללחוץ על הכפתור "Learn" (הוא עשוי להיקרא גם "Program" או "Smart") במקלט ההתקן. אם זה לא עובד, עיינו בהנחיות הבאות:

 • החנו את ה-Model S כאשר הפגוש הקדמי קרוב ככל האפשר לדלת החנייה או לשער וכולי שאתם מנסים לתכנת.
 • ודאו שאתם לוחצים על כפתור Learn/Program/Smart של ההתקן. לקבלת הוראות לגבי אופן העברת המקלט למצב למידה, עיינו בפרטי המוצר שנלוו אל התקן ה-RF שאתם מנסים לתכנת.
 • אם תראו מסך בשם "Train the receiver" בעת תכנות ההתקן, זכרו כי שלב זה מוגבל בזמן. לאחר לחיצה על הלחצן Learn/Program/Smart בשלט-רחוק של ההתקן או המקלט, יש לכם 30 שניות בערך כדי לחזור לכלי הרכב, ללחוץ על המשך ולאחר מכן ללחוץ פעמיים על השם של התקן HomeLink. שקלו לבקש ממישהו עזרה בביצוע שלב זה.
 • מרבית ההתקנים נשארים במצב למידה למשך שלוש עד חמש דקות בלבד. מייד לאחר הלחיצה על כפתור Learn/Program/Smart של ההתקן, פעלו בהתאם להנחיות שמוצגות במסך המגע בכלי הרכב.

לקבלת עזרה נוספת או במקרה של שאלות לגבי תאימות, פנו אל HomeLink ‏(www.homelink.comאו התקשרו לטלפון 1-800-355-3515).