תיאטרון, מכונת משחק וארגז משחקים

סקירה כללית

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
ביצועי מערכת המולטימדיה תלויים באזור השוק, בתאריך הייצור ובתצורת הרכב.
תיאטרון: צפו בשירותי הזרמת וידיאו מגוונים (כגון Netflix, ‏YouTube, ‏Hulu ועוד) כאשר הרכב חונה. זמין רק אם Model S מחובר ל-WiFi, או מצויד בקישוריות פרימיום וקליטה סלולרית זמינה.
משחקי וידאו: רוצים לשחק? ייתכן שיהיה עליכם להשתמש בכפתורים ב-הגה או ב-Bluetooth או בבקר USB כדי לשחק. ראו בקרי משחק וגם.
קופסת צעצועים: משחק ב-Toybox בזמן חניה.
Warning IconA warning icon, calling your attention to a possibly risky situation
אזהרה
השתמשו בתכונות אלו רק כאשר ה-Model S חונה. בעת הנהיגה, שימו לב תמיד לתנאי הדרך ולתנועה. שימוש בתכונות אלה במהלך נהיגה מנוגד לחוק ומסוכן מאוד.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
ניתן להשתמש גם בפקודות קוליות כדי לגשת לתכונות אלו (ראו פקודות קוליות).

ארגז משחקים

ארגז המשחקים של הרכב שלכם כולל תכונות אשר יכולות להיות כיפיות לשימוש. להלן דוגמה לסוגי תכונות אשר תוכלו למצוא בארגז המשחקים:

בחרו... על מנת...
007 (כלי רכב עם מתלי אוויר) אתה כבר לא "נהג", אתה "צוללן"! געו ב-פקדים > מתלים כדי לשנות את העומק.
Boombox אם Model S מצוידת במערכת אזהרה להולכי רגל, תוכלו לשעשע את הולכי הרגל במגוון צלילים מהרמקול החיצוני ברכב שלכם במצב חנייה. לפרטים נוספים, ראו Boombox.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
בדקו את החוקים המקומיים לפני שימוש ב-Bookbox באזורים ציבוריים.
פליטות הנאה מגיעה בדרכים מפתיעות. בחרו את סגנון הנפיחה המועדף עליכם ואת מושב היעד. השתמשו במחוון האיתות או לחצו על כפתור הגלילה השמאלי כאשר אתם מוכנים "לשחרר" את התעלול שלכם. ברכבים בני המזל המצוידים במערכת אזהרה להולכי רגל, תוכלו לבחור לשדר החוצה כשהרכב במצב חניה. אבל רגע - זה עוד לא הכול! השתמשו באפליקציה למכשירים ניידים כדי לבצע בדיקת פליטות מרחוק על ידי נגיעה ממושכת בכל אחד מארבעת לחצני הבקרה המהירה ובחירת לחצן שחרור הנפיחה.
מופע אורות החנו באוויר הפתוח, הגבירו את עוצמת הקול, פתחו את החלונות ותיהנו מהמופע. תזמנו את מופע האורות לשעה עתידית והתאימו אישית את השיר כדי להפתיע את יקיריכם.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
אין להשתמש במופע אורות בזמן חניה או ליד כבישים ציבוריים. פעולה זאת עלולה להפריע למשתמשי הכביש האחרים. לפני הפעלה, מוטלת על הנהג האחריות לוודא שהשימוש במופע אורות מציית לחוקים והתקנות המקומיים.
מהירות מוגזמת (כלי רכב מדגם P100D בלבד) לחצו והחזיקו את הגדרת Ludicrous (וגעו באפשרות פקדים > דוושות והיגוי > האצה > Ludicrous) למשך כחמש שניות. געו ב-כן, עד הסוף! אם אתם רוצים מהירות. כדי להציג נתוני עוצמה ותאוצה בלוח המחוונים, לחצו לחיצה קצרה על כפתור הגלילה עד להצגת האפשרויות הזמינות. לאחר מכן גללו את הכפתור והדגישו את האפשרות קריאה, ולאחר מכן לחצו שוב על כפתור הגלילה.
מאדים המפה מראה את ה-Model S שלכם ככלי רכב סיור בנוף מאדים, והתיבה אודות ה-Tesla שלכם מציגה את ספינת החלל של SpaceX.
שקע טעינה בצבעי הקשת כשה-Model S נעולה ובטעינה, לחצו על הלחצן במחבר הנייד עשר פעמים ברצף מהיר. יפה, לא?
Rainbow Road זקוקים לפעמון פרה? כנסו ל-Rainbow Roa באמצעות משיכת ידית Autopilot לכיוונכם ארבע פעמים ברצף מהיר כאשר Autosteer מופעל.
רומנטיקה לא ניתן לקלות ערמונים על אש פתוחה בכלי הרכב שלכם, אבל עדיין תוכלו להתכרבל עם שאהבה נפשכם ליד האח הבוער הווירטואלי. הפעילו את המוזיקה ועברו למצב רומנטי!
פנקס איורים הפגינו את הפיקסו הפנימי שלכם. הראו לנו למה אתם מסוגלים! געו ב-Publish כדי לשלוח את יצירות האמנות שלכם אל Tesla לקבלת ביקורת.
TRAX לעולם לא מאוחר לרדוף אחר החלום שלכם להפוך לדי ג'יי מפורסם. באמצעות TRAX, תוכלו להפוך את כלי הרכב שלכם לאולפן מוסיקה אישי משלכם. כאשר כלי הרכב נמצא במצב 'חניה', בחרו מתוך מגוון של כלי נגינה וצלילים ייחודיים כדי ליצור את להיט המועדונים הבא. מיקרופון ואזניות אינם כלולים.
התשובה לחיים, היקום וכל השאר שנו את שם הרכב שלכם ל-42 (געו באפשרות פקדים > תוכנה וגעו בשם הרכב). שימו לבל לשם החדש.
Car Colorizer (אם קיים) שנו את צבע ה- Model S שלכם במשחק המגע. געו בפלטת הצבעים לצד שם הרכב והתאימו את הצבע החיצוני, הגוון ועוד.

Boombox

Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
Boombox זמין רק ברכבים המצוידים במערכת אזהרה להולכי רגל (PWS).
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
בדקו את החוקים המקומיים לפני שימוש ב-Bookbox במקומות ציבוריים.

באמצעות Boombox, תוכלו להפעיל שמע חיצונית באמצעות רמקול מערכת אזהרת הולכי הרגל(PWS) כאשר Model S במצב חניה. לדוגמה:

 • Play current media (הפעל מדיה נוכחית).
 • השתמשו באפשרות Megaphone (מגהפון) כדי להקרין גרסה שהותאמה לקולכם.
 • לחצו על הצופר כדי לנגן את חמש השניות הראשונות של כל צליל מהתקן USB תואם.
Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
הערה
אם 'מצב מחנאות' בפקדי בקרת האקלים מופעל, תוכלו לצאת מן הרכב ולהשתמש באפליקציית Tesla כדי לשלוט על עוצמת השמע.

הכינו את כונן USB ל-Boombox

בצעו את השלבים הבאים כדי להוסיף עד חמישה צלילי Boombox מותאמים אישית:

 1. במחשב, פרמטו את כונן ה-USB כ-exFAT‏, MS-DOS FAT (עבור Mac), ext3, או ext4 (NTFS אינו נתמך כעת).
 2. תרו תיקיה על גבי כונן USB המכונה Boombox.
  Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
  הערה
  כונן ה-USB יכול להכיל רק תיקיה אחת. לדוגמה, הוא אינו ניתן לשיתוף עם מצלמת קדמית.
 3. הוסיפו קבצי שמע .wav ו-.mp3 לתיקיה. למרות שבאפשרותכם להוסיף מספר קבצים בהתאם לקיבולת כונן ה-USB, תוכלו לבחור רק מבין החמישה הראשונים, שמופיעים בסדר אלפביתי. שמות הקבצים, בכל אורך שהוא, יכולים לכלול אותיות גדולות וקטנות (a-z/A-Z), מספרים בין 0-9, נקודות (.), מקפים (-) ומקפים תחתיים (_).
 4. חברו את כונן ה-USB ליציאת ה-USB הקדמית.
 5. בחרו צליל מכונן ה-USB באמצעות התפריטים הנגללים של Boombox.

הסרת התקנת משחקים

הסרת התקנת משחקים משמשת כאשר אתם רוצים לפנות מקום באחסון הרכב שלכם. כדי להסיר התקנת משחק נווטו אל Arcade, בחרו במשחק שברצונכם להסיר ואז געו ב- Uninstall. ברגע שהסרת המשחק תסתיים, עליכם להורידו לפני שניתן יהיה לשחק במשחק בשנית.

בקרי משחק וגם

תוכלו לצמד בקרי משחק של Bluetooth Classic אל Model S על ידי אותם השלבים של צימוד הטלפון שלכם (ראו טלפון, לוח שנה ושיחות ועידה באינטרנט). לאחר הצימוד, הבקר יתחבר אוטומטית אל הרכב. ברגע שיחובר, תוכלו לשחק באמצעות הבקר במשחקים נבחרים. Model S תומך בעד שני התקני Bluetooth בלבד בכל פעם (כגון, שני בקרים או טלפון אחד ובקר אחד).

ברכבים שתאריך ייצורם הוא לפני 1 בנובמבר 2021 לערך, ניתן לחבר בקרי משחק תואמי USB ליציאות ה-USB הקדמיות בקונסולה המרכזית של הרכב. ברכבים שתאריך ייצורם הוא אחרי 1 בנובמבר 2021 לערך, עליכם להשתמש ביציאת USB שבתא הכפפות.